Regulamin

Regulamin rezerwacji i korzystania z apartamentów.

1. Rezerwacji można dokonać na stronie internetowej w zakładce rezerwacja, drogą mailową lub telefoniczną.

2. Złożone i potwierdzone przez system rezerwacje pozostają aktywne przez 48 godziny, po tym czasie nastąpi ich anulowanie i oznaczenie czasu rezerwacji jako „wolny”.

3. Rezerwacja jest ważna, jeżeli zapłacony zostanie na konto bankowe wskazane na stronie internetowej zadatek w wysokości 30% wartości pobytu.

4. Wpłata zadatku i tym samym dokonanie skutecznej rezerwacji oznacza akceptację warunków zawartych w niniejszym „Regulaminie rezerwacji i korzystania z apartamentów” przez wszystkich gości przebywających w apartamentach.

5. Resztę płatności można dokonać przelewem przed terminem pobytu lub najpóźniej w dniu przyjazdu wraz z opłatą klimatyczną.

6. Cena pobytu wygenerowana przez system rezerwacji nie zawiera opłaty klimatycznej, która naliczona zostanie na każdą osobę przebywającą w apartamentach. Zameldowanie na czas pobytu wymaga przedstawienia od wszystkich pełnoletnich gości dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

7. Rezygnacja z pobytu w czasie krótszym niż 4 tygodnie przed planowaną datą pobytu skutkuje utratą zadatku.

8. Doba pobytowa, zgodnie z dokonaną rezerwacją trwa od godz. 14:00 planowanego dnia przyjazdu do godz. 10:00 dnia zakończenia pobytu (za wyjątkiem innych indywidualnych ustaleń potwierdzonych w rezerwacji).

9. W dniu przyjazdu pobierana jest kaucja w wysokości 500 zł / apartament, zwracana w dniu wyjazdu wraz z odbiorem kluczy i apartamentu. Wynajmujący apartament ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zniszczenia przedmiotów wyposażenia apartamentu. W przypadku stwierdzenia zniszczeń, gospodarz budynku ma prawo do potrącenia ich wartości do wysokości kaucji, a w przypadku przewyższenia tej wartości do dochodzenia zapłaty pozostałej wartości zniszczeń. Za zgubienie kluczy pobierana jest kwota 100 zł.

10. W budynku i apartamentach obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu. Za złamanie tego zakazu nałożona zostanie kara w wysokości 500 zł.

11. W budynku obowiązuje zachowanie ciszy nocnej od godz 22:00 do 7:00 dnia następnego. Gospodarz domu może odmówić dalszego przebywania w apartamentach gościom zakłócającym pobyt innym gościom.

12. W budynku i na terenie posesji mogą przebywać wyłącznie osoby zameldowane w apartamentach.

13. W budynku i na terenie posesji obowiązuje zakaz przebywania zwierząt.

14. W przypadku naruszenia postanowień niniejszego regulaminu gospodarz budynku może odmówić gościom dalszego pobytu w apartamentach.